Spoznajte Fér Financie

Sme finančný portál odhodlaný priniesť fér a objektívne informácie o finančných produktoch na slovenskom trhu a zvyšovať tým finančnú gramotnosť – a to cez recenzie a detailné náhľady na finančné produkty, komunitu podobne zmýšľajúcich ľudí a aktuality zo sveta financií.

Zásady, ktoré nás poháňajú

01

Rast

Či už finančne alebo osobnostne, chceme dlhodobo rásť s našimi klientmi. Vieme, že úspech našich klientov je aj náš úspech.

02

Zodpovednosť

Prijímame svoje individuálne a tímové zodpovednosti a plníme svoje záväzky. Pri všetkých rozhodnutiach a činnostiach preberáme zodpovednosť za svoj výkon.

03

Férovosť a Integrita

Vzťahy s našimi klientmi sú dlhodobé a je najdôležitejšie, aby boli založené na férovosti, dôvere a integrite. Tieto hodnoty následne ovplyvňujú všetky naše rozhodnutia.

04

Usilujeme sa o dokonalosť

Usilovať o dokonalosť tým, že si dávame odvážne výzvy so sebadôverou. Snažíme sa budovať prostredie v ktorom sa darí inováciam, rastu a poskytovania najlepších služieb.


Kto Stojí Za Fér Financie?

Michael Syč-Milý​ | co-founder

Michael po vyštudovaní práva naštartoval svoju kariéru v Poštovej banke. Odtiaľ sa presunul na Ministerstvo financií kde pôsobil na odbore Medzinárodných vzťahov a Finančných inštitúcií. Po odchode z Ministerstva financií začal podnikať. Jeho záľubou však boli hlavne financie, ku ktorým ho to stále ťahalo. Následne sa rozhodol založiť Fér Financie.

David Kanika | co-founder

David strávil väčšinu svojej profesionálnej kariéry v zahraničí, kde aj získal titul v psychológii na prestížnej univerzite v Durhame (Spojené kráľovstvo). Svoju kariéru začal ako predajca a manažér predaju forexových produktov a následne vybudoval poradenskú agentúru v oblasti predaja, kde pracoval s viac ako 300 klientmi ako sú napríklad Edward Jones, CDI Global M&A, Palantir, Lectra, Indeed, IQVIA alebo CM Alliance.

Prečo sme sa rozhodli založiť Fér Financie

Fér financie sme sa rozhodli založiť s cieľom vzdelávať ľudí v oblasti financií a investícií a poskytnúť im informácie o finančných produktoch. Tým chceme dosiahnuť to, aby ľudia v budúcnosti dokázali robiť lepšie finančné rozhodnutia a aby dokázali efektívne manažovať svoje financie.

Naším druhým cieľom je odbúrať častokrát negatívnu stigmu spojenú s investovaním, ktorá na Slovensku vznikla počiatkom 90-tych rokov kauzami ako napríklad Harvardské fondy alebo BMG invest a pretrváva do dnes.

Chceme s našimi klientmi aj s návštevníkmi nášho webu, ktorí sa chcú niečo naučiť, rásť, získať nové poznatky a samozrejme aj robiť ziskové investície!

Prečo nám záleží na finančných produktoch?

Sporenie a investovanie peňazí je jedným zo základných aspektov budovania bohatstva a bezpečnej finančnej budúcnosti. Kde a ako to urobiť pre čo najlepší výnos ale zostáva pre mnohých Slovákov záhadou.

Náš cieľ je podrobne a pravdivo ukázať na rôzne finančné produkty spôsobom, ktorému každý rozumie a sprístupniť tak efektívne sporenie a investovanie pre každého.

Spojte sa s nami!

Radi odpovieme na akékoľvek vaše otázky alebo pripomienky.